Anasayfa
Hakkımda
Diyet
Hizmetlerimiz
Blog
Başarı Hikayeleri
İletişim

info@tubacetinel.com

Sosyal Medya Hesaplarımız


Hakkımda
Diyetisyen ve danışan ilişkisinde tüm sorumluluk tabi ki danışanda değil. Diyetisyen olarak bilgi birikimim ve tecrübelerimi merak edenler için.

28.02.1992 tarihinde Aydın,Nazilli’de doğdum.Lisans öncesi eğitimimi Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladım.Ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun oldum.Lisans eğitimim boyunca;

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi
Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Öğrenci ve Memur Kafeteryası
Medicana İnternational Ankara’da staj yaptım.Ayrıca nFit Diyet’te gönüllü olarak staj yaptım.

Bu süreçte Nestle İyi Beslen İyi Yaşa projesi kapsamında yine gönüllü olarak çalıştım. Hacettepe Üniversitesi ‘Yayınlanan Besin Reklamları’nın Çocuk Beslenmesindeki Rolü‘ Araştırması’nda gönüllü olarak yer aldım.Bitirme tezimi Öğrencilerde Diyet Glisemik İndeksi Ve Glisemik Yükü İle Beslenme Durumu Arasındaki İlişkinin Araştırılması üzerine tamamladım.Yine bu süreçte bitirme seminerimi aynı zamanda uğraştığım spor dalı ile ilişkili olan Yüksek İrtifa Sporlarında Hastalıklar ve Beslenme üzerine yazdım.
Üniversite hayatım boyunca yamaç paraşütü,binicilik,salon dansları,klasik türk müziği,voleybol ve resim ile ilgilendim.Ayrıca İspanyolca ve Fransızca eğitimi aldım
Lisans eğitimimden itibaren çeşitli eğitimlere katılmaktayım.
• Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Kongresi ‘2017
• Nutrisyonda Güncel Yaklaşımlar Eğitimi ‘2015
• Angikad Genç Gelişim ve Girişimcilik Kampı‘2015
• İnsan İlişkilerinde İkna İletişimi Semineri-Özgür Aksuna ‘2014
• Potansiyelinden Vazgeçme! Seminer-Ozanser Uğurlu ‘2014
• Etkili Konuşma Teknikleri İletişimi-Defne Sarısoy ‘2014
• İş Dünyası İletişim Dili-Burak Törün ‘2014
• Besvak Kariyer Günleri ‘2014

Mezuniyetimden itibaren Aydın Nazilli’de özel bir hastanede beslenme ve diyet uzmanı olarak çalışmaktayım.Tenis,Reformer Pilates,Kick boks,Yamaç paraşütü ile ilgilenmekte ve bu sporların beslenme ile etkileşimini yakından takip etmekteyim.
TUBA ÇETİNEL
Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuba ÇETİNEL'in web sitesi, çok yakında burada sağlıklı beslenmeyi, kilo kontrolünü ve fit bir görünüme sahip olmak için yapmanız gerekenleri paylaşacağım.


BENİ TAKİP EDİN!